Levitra – czy to lek dla każdego?

465 0

Levitra jest lekiem pomagającym panom zmagającym się z zaburzeniami erekcji, a jej skuteczność jest niemalże zdumiewająca, jednakże nie każdy jest w stanie po nią sięgać. Przed rozpoczęciem przyjmowania leku niezbędna jest wizyta u lekarza, co jest ściśle związane z listą przeciwwskazań, które zostają wymienione poniżej. Levitra nie jest lekiem dla Ciebie, jeżeli posiadasz alergię na Wardenafil (składnik aktywny leku tabletki kamagra) https://kamagra2020.pl/prod_kamagra100gold.html bądź jakikolwiek inny składnik, a oprócz tego przyjmujesz inne leki, które posiadają w swoim składzie azotany.

Levitra wyklucza zażywanie rytonawiru, a także indynawiru, gdyż może zajść niekorzystna reakcja w ciele oraz mogą zostać wywołane niekorzystne skutki uboczne. To lek po który nie powinni sięgać starsi panowie (70 plus), którzy jednocześnie przyjmują leki przeciwgrzybiczne. Jeżeli u pacjenta występują skomplikowane choroby wątroby, nerek oraz serca to Levitra nie jest lekiem, który umożliwi powrót do właściwej kondycji seksualnej. Należy również zaznaczyć, że zbyt niskie bądź niestabilne ciśnienie także będą przeciwnością do przepisania leku przez lekarza, gdyż tabletki obniżają ciśnienie jeszcze bardziej i stan ten może być groźny dla życia mężczyzny. Levitra nie jest przeznaczona dla panów w rodzinie których wykryto przypadki utraty wzroku.

Oprócz tego na baczności muszą się mieć pacjenci u których występują problemy z sercem, a przede wszystkim nieregularny rytm serca, a także mężczyźni, których kształt członka nie jest klasyczny (deformacje). Wrzody żołądka bądź zaburzenia krzepnięcia krwi nie wykluczają przyjmowania leku, jednakże należy bacznie obserwować mężczyznę z takimi dolegliwościami i regularnie kontrolować stan zdrowia. Levitra, tak jak i każdy inny silny lek na zaburzenia erekcji jest w stanie wywołać skutki uboczne, które u niektórych panów będą bardziej intensywne i dające się we znaki niż u innych, warto mieć to na uwadze, a w razie dużego dyskomfortu poleca się rezygnację z terapii i powrót do naturalnych metod.